Harita

 Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı

Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kuala Lumpur Uluslararası havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kuala Lumpur Uluslararası havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kuala Lumpur Uluslararası uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kuala Lumpur şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kuala Lumpur şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kuala Lumpur Uluslararası yakınındaki havaalanları

 Kuala Lumpur Uluslararası şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kuala Lumpur Uluslararası Havaalanı

Adres:
Pengurus Besar,
Tingkat,
3 & 4 Airport Management Centre,
Kuala Lumpar International Airport,
64000 Sepang,
MALAYSIA

Telefon:+60 (0)3 78467777

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:101° 41' 35'' E
Enlem:2° 44' 35'' N
IATA kodu:KUL
ICAO kodu:WMKK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.