Harita

 Kuantan Havaalanı

Kuantan Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kuantan Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kuantan Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kuantan Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kuantan Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kuantan havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kuantan havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kuantan Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kuantan Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kuantan Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kuantan uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kuantan Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kuantan şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kuantan şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kuantan yakınındaki havaalanları

 Kuantan şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kuantan Havaalanı

Adres:
Malaysia Airports Sdn Bhd,
Sultan Ahmad Shah Airport,
25150 Kuantan,
MALAYSIA

Telefon:+60 (0)9 5312106

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:103° 12' 37'' E
Enlem:3° 46' 19'' N
IATA kodu:KUA
ICAO kodu:WMKD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.