Harita

 Katmandu Havaalanı

Katmandu Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Katmandu Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Katmandu Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Katmandu Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Katmandu Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Katmandu havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Katmandu havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Katmandu Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Katmandu Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Katmandu Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Katmandu uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Katmandu Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Katmandu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Katmandu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Katmandu yakınındaki havaalanları

 Katmandu şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Katmandu Havaalanı

Adres:
Kathmandu,
NEPAL

Telefon:+977 (0)1 470274

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:85° 21' 47'' E
Enlem:27° 42' 2'' N
IATA kodu:KTM
ICAO kodu:VNKT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.