Harita

 Kars Havaalanı

Kars Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kars Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kars Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kars Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kars Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kars havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kars havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kars Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kars Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kars Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kars uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kars Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kars şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kars şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kars yakınındaki havaalanları

 Kars şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kars Havaalanı

Adres:
Kars,
TURKEY

Telefon:+90 (0)474 2135667/ 68
Faks:+90 (0)474 2135691

Web Sitesi:

Sahibi:
DHMİ (State Airports Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:43° 5' 8'' E
Enlem:40° 33' 6'' N
IATA kodu:KSY
ICAO kodu:LTCF

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.