Harita

 Karshi Havaalanı

Karshi Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Karshi Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Karshi Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Karshi Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Karshi Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Karshi havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Karshi havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Karshi Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Karshi Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Karshi Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Karshi uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Karshi Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Karshi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Karshi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Karshi yakınındaki havaalanları

 Karshi şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:65° 46' 0'' E
Enlem:38° 48' 0'' N
IATA kodu:KSQ
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.