Harita

 Kasos Island Havaalanı

Kasos Island Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kasos Island Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kasos Island Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kasos Island Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kasos Island Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kasos Island havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kasos Island havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kasos Island Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kasos Island Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kasos Island Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kasos Island uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kasos Island Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kasos Island şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kasos Island şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kasos Island yakınındaki havaalanları

 Kasos Island şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kasos Island Havaalanı

Adres:
85800 Kasos,
GREECE

Telefon:+302245041587
Faks:+302245041587

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:26° 55' 0'' E
Enlem:35° 25' 17'' N
IATA kodu:KSJ
ICAO kodu:LGKS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.