Harita

 Hartum Havaalanı

Hartum Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Hartum Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Hartum Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Hartum Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Hartum Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Hartum havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Hartum havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Hartum Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Hartum Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Hartum Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Hartum uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Hartum Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Hartum şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Hartum şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Hartum yakınındaki havaalanları

 Hartum şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Hartum Havaalanı

Adres:
Khartoum Airport,
SUDAN

Telefon:+249 (0)1 8373624

 Konum Bilgileri

Boylam:32° 33' 21'' E
Enlem:15° 35' 57'' N
IATA kodu:KRT
ICAO kodu:HSSS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.