Harita

 Kristiansand Kjevik Havaalanı

Kristiansand Kjevik Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kristiansand Kjevik Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kristiansand Kjevik Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kristiansand Kjevik Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kristiansand Kjevik Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kristiansand Kjevik havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kristiansand Kjevik havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kristiansand Kjevik Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kristiansand Kjevik Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kristiansand Kjevik Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kristiansand Kjevik uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kristiansand Kjevik Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kristiansand şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kristiansand şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kristiansand Kjevik yakınındaki havaalanları

 Kristiansand Kjevik şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kristiansand Kjevik Havaalanı

Adres:
Avinor,
Kristiansand Airport Kjevik,
4657 Kjevik,
NROWAY

Telefon:+47 (0)67 030400
Faks:+47 (0)38 063122

Web Sitesi:

Sahibi:
Avinor AS

 Konum Bilgileri

Boylam:8° 4' 44'' E
Enlem:58° 11' 58'' N
IATA kodu:KRS
ICAO kodu:ENCN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.