Harita

 Krasnodar Havaalanı

Krasnodar Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Krasnodar Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Krasnodar Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Krasnodar Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Krasnodar Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Krasnodar havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Krasnodar havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Krasnodar Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Krasnodar Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Krasnodar Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Krasnodar uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Krasnodar Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Krasnodar şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Krasnodar şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Krasnodar yakınındaki havaalanları

 Krasnodar şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Krasnodar Havaalanı

Adres:
Pashkovski-2,
Airport Zone,
350912 Krasnodar,
RUSSIA

Telefon:(861) 219-15-11
Faks:(861) 219-13-07

Web Sitesi:

Sahibi:
ООО «Базэл Аэро»

 Konum Bilgileri

Boylam:38° 55' 0'' E
Enlem:45° 4' 0'' N
IATA kodu:KRR
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.