Harita

 Karup Havaalanı

Karup Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Karup Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Karup Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Karup Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Karup Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Karup havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Karup havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Karup Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Karup Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Karup Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Karup uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Karup Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Karup şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Karup şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Karup yakınındaki havaalanları

 Karup şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Karup Havaalanı

Adres:
NO Hansens Vej 4,
DK-7470 Karup,
DENMARK

Telefon:+45 (0)97 100610
Faks:+45 (0)97 100665

Web Sitesi:

Sahibi:
Karup Airport a.m.b.a.

 Konum Bilgileri

Boylam:9° 7' 0'' E
Enlem:56° 18' 0'' N
IATA kodu:KRP
ICAO kodu:EKKA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.