Harita

 Kiruna Havaalanı

Kiruna Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kiruna Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kiruna Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kiruna Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kiruna Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kiruna havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kiruna havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kiruna Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kiruna Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kiruna Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kiruna uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kiruna Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kiruna şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kiruna şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kiruna yakınındaki havaalanları

 Kiruna şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kiruna Havaalanı

Adres:
Kiruna Airport,
Box 831,
981 28 Kir,
Sverige

Telefon:0980-680 00
Faks:0980-680 08

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:20° 20' 44'' E
Enlem:67° 49' 19'' N
IATA kodu:KRN
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.