Harita

 Krakow Havaalanı

Krakow Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Krakow Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Krakow Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Krakow Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Krakow Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Krakow havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Krakow havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Krakow Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Krakow Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Krakow Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Krakow uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Krakow Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Krakow şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Krakow şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Krakow yakınındaki havaalanları

 Krakow şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Krakow Havaalanı

Adres:
Lotnisko im. Jana Pawła II,
ul. Kpt. M. Medweckiego 1,
,
Kraków - Balice,
32-083,
Polska

 Konum Bilgileri

Boylam:19° 47' 5'' E
Enlem:50° 4' 39'' N
IATA kodu:KRK
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.