Harita

 Pohang Havaalanı

Pohang Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pohang Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pohang Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pohang Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pohang Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pohang havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pohang havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pohang Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pohang Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pohang Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pohang uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pohang Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pohang şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pohang şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pohang yakınındaki havaalanları

 Pohang şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Pohang Havaalanı
Telefon:054-289-7309

Web Sitesi:

Sahibi:
한국공항공사

 Konum Bilgileri

Boylam:129° 25' 12'' E
Enlem:35° 59' 9'' N
IATA kodu:KPO
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.