Harita

 Sihanoukville Havaalanı

Sihanoukville Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Sihanoukville Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Sihanoukville Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Sihanoukville Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Sihanoukville Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Sihanoukville havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Sihanoukville havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Sihanoukville Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Sihanoukville Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Sihanoukville Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Sihanoukville uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Sihanoukville Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Sihanoukville şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Sihanoukville şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Sihanoukville yakınındaki havaalanları

 Sihanoukville şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:103° 30' 0'' E
Enlem:10° 37' 59'' N
IATA kodu:KOS
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.