Harita

 Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy Havaalanı

Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy yakınındaki havaalanları

 Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kokkola/Pietarsaari Kruunupyy Havaalanı

Adres:
Lentäjäntie 162,
FIN-68500 Kruunupyy,
FINLAND

Telefon:+358 (0)6 8696811
Faks:+358 (0)6 8696899

Web Sitesi:

Sahibi:
Finavia

 Konum Bilgileri

Boylam:23° 9' 0'' E
Enlem:63° 43' 0'' N
IATA kodu:KOK
ICAO kodu:EFKK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.