Harita

 Kagoshima Havaalanı

Kagoshima Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kagoshima Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kagoshima Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kagoshima Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kagoshima Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kagoshima havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kagoshima havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kagoshima Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kagoshima Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kagoshima Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kagoshima uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kagoshima Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kagoshima şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kagoshima şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kagoshima yakınındaki havaalanları

 Kagoshima şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kagoshima Havaalanı

Adres:
Kagoshima,
JAPAN

 Konum Bilgileri

Boylam:130° 43' 13'' E
Enlem:31° 48' 6'' N
IATA kodu:KOJ
ICAO kodu:RJFK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.