Harita

 Orkney Kirkwall Havaalanı

Orkney Kirkwall Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Orkney Kirkwall Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Orkney Kirkwall Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Orkney Kirkwall Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Orkney Kirkwall Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Orkney Kirkwall havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Orkney Kirkwall havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Orkney Kirkwall Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Orkney Kirkwall Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Orkney Kirkwall Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Orkney Kirkwall uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Orkney Kirkwall Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Orkney şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Orkney şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Orkney Kirkwall yakınındaki havaalanları

 Orkney Kirkwall şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Orkney Kirkwall Havaalanı

Adres:
Kirkwall,
Orkney,
KW15 1TH,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)1856 872421
Faks:+44 (0)1856 875051

Web Sitesi:

Sahibi:
Highlands and Islands Airports Limited

 Konum Bilgileri

Boylam:2° 58' 0'' W
Enlem:58° 57' 30'' N
IATA kodu:KOI
ICAO kodu:EGPA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.