Harita

 Kona Havaalanı

Kona Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kona Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kona Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kona Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kona Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kona havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kona havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kona Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kona Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kona Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kona uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kona Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kona şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kona şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kona yakınındaki havaalanları

 Kona şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kona Havaalanı

Adres:
73-200 Kupipi Street,
Kailua-Kona,
HI-96740-2645,
UNITED STATES OF AMERICA

Telefon:+1 (0)808 3293423

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:156° 3' 0'' W
Enlem:19° 43' 59'' N
IATA kodu:KOA
ICAO kodu:PHKO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.