Harita

 Kanpur Havaalanı

Kanpur Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kanpur Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kanpur Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kanpur Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kanpur Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kanpur havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kanpur havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kanpur Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kanpur Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kanpur Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kanpur uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kanpur Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kanpur şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kanpur şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kanpur yakınındaki havaalanları

 Kanpur şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kanpur Havaalanı

Adres:
Civil Aerodrome,
Kanpur Cantt.,
Kanpur,
208 004,
India

Telefon:91-512-2383553
Faks:91-512-2380447

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:80° 24' 45'' E
Enlem:26° 24' 10'' N
IATA kodu:KNU
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.