Harita

 Komatsu Havaalanı

Komatsu Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Komatsu Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Komatsu Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Komatsu Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Komatsu Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Komatsu havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Komatsu havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Komatsu Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Komatsu Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Komatsu Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Komatsu uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Komatsu Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Komatsu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Komatsu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Komatsu yakınındaki havaalanları

 Komatsu şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Komatsu Havaalanı

Adres:
1-1 Kuratsuki Kanazawa,
Ishiwaka 920-8580,
JAPAN

Telefon:+81 (0)76 2251337
Faks:+81 (0)76 2251339

Web Sitesi:

Sahibi:
Komatsu Airport Association

 Konum Bilgileri

Boylam:136° 25' 0'' E
Enlem:36° 23' 38'' N
IATA kodu:KMQ
ICAO kodu:RJNK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.