Harita

 Makabana Havaalanı

Makabana Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Makabana Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Makabana Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Makabana Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Makabana Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Makabana havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Makabana havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Makabana Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Makabana Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Makabana Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Makabana uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Makabana Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Makabana şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Makabana şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Makabana yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:12° 37' 0'' E
Enlem:3° 28' 59'' S
IATA kodu:KMK
ICAO kodu:FCPA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.