Harita

 Kumamoto Havaalanı

Kumamoto Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kumamoto Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kumamoto Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kumamoto Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kumamoto Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kumamoto havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kumamoto havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kumamoto Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kumamoto Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kumamoto Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kumamoto uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kumamoto Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kumamoto şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kumamoto şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kumamoto yakınındaki havaalanları

 Kumamoto şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kumamoto Havaalanı

Adres:
1802-2 Oyatsu,
Mashi-machi,
Kamimashiki-gun,
Kumamoto 861-2204,
JAPAN

Telefon:+81 (0)96-232-2311
Faks:+81 (0)96 2322500

Web Sitesi:

Sahibi:
Kumamoto Airport Building Co., Ltd.

 Konum Bilgileri

Boylam:130° 51' 9'' E
Enlem:32° 49' 54'' N
IATA kodu:KMJ
ICAO kodu:RJFT

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.