Harita

 Miyazaki Havaalanı

Miyazaki Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Miyazaki Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Miyazaki Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Miyazaki Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Miyazaki Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Miyazaki havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Miyazaki havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Miyazaki Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Miyazaki Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Miyazaki Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Miyazaki uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Miyazaki Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Miyazaki şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Miyazaki şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Miyazaki yakınındaki havaalanları

 Miyazaki şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Miyazaki Havaalanı

Adres:
Akae,
Miyazaki City 880-0912,
Miyazaki Prefecture,
JAPAN

Telefon:+81 (0)985 515111
Faks:+81 (0)985 515136

Web Sitesi:

Sahibi:
Miyazaki Prefecture

 Konum Bilgileri

Boylam:131° 26' 38'' E
Enlem:31° 52' 27'' N
IATA kodu:KMI
ICAO kodu:RJFM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.