Harita

 Kunming Havaalanı

Kunming Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kunming Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kunming Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kunming Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kunming Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kunming havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kunming havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kunming Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kunming Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kunming Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kunming uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kunming Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kunming şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kunming şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kunming yakınındaki havaalanları

 Kunming şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kunming Havaalanı

Adres:
Kunming 650200,
Yunnan,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)871 7114300

 Konum Bilgileri

Boylam:102° 44' 35'' E
Enlem:24° 59' 33'' N
IATA kodu:KMG
ICAO kodu:ZPPP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.