Harita

 Karlovy Vary Havaalanı

Karlovy Vary Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Karlovy Vary Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Karlovy Vary Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Karlovy Vary Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Karlovy Vary Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Karlovy Vary havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Karlovy Vary havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Karlovy Vary Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Karlovy Vary Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Karlovy Vary Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Karlovy Vary uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Karlovy Vary Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Karlovy Vary şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Karlovy Vary şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Karlovy Vary yakınındaki havaalanları

 Karlovy Vary şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Karlovy Vary Havaalanı

Adres:
K Letisti 132,
360 01 Karlovy Vary,
CZECH REPUBLIC

Telefon:+420 (0)353 360611
Faks:+420 (0)353 360636

Web Sitesi:

Sahibi:
Letiště Karlovy Vary s.r.o

 Konum Bilgileri

Boylam:12° 55' 0'' E
Enlem:50° 12' 0'' N
IATA kodu:KLV
ICAO kodu:LKKV

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.