Harita

 Kalibo International (Boracay) Havaalanı

Kalibo International (Boracay) Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kalibo International (Boracay) Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kalibo International (Boracay) Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kalibo International (Boracay) Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kalibo International (Boracay) Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kalibo International (Boracay) havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kalibo International (Boracay) havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kalibo International (Boracay) Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kalibo International (Boracay) Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kalibo International (Boracay) Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kalibo International (Boracay) uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kalibo International (Boracay) Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kalibo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kalibo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kalibo International (Boracay) yakınındaki havaalanları

 Kalibo International (Boracay) şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kalibo International (Boracay) Havaalanı

Sahibi:
Civil Aviation Authority of the Philippines

 Konum Bilgileri

Boylam:122° 22' 37'' E
Enlem:11° 40' 58'' N
IATA kodu:KLO
ICAO kodu:RPVK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.