Harita

 Kirkenes Høybuktmoen Havaalanı

Kirkenes Høybuktmoen Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kirkenes Høybuktmoen Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kirkenes Høybuktmoen Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kirkenes Høybuktmoen Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kirkenes Høybuktmoen Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kirkenes Høybuktmoen havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kirkenes Høybuktmoen havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kirkenes Høybuktmoen Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kirkenes Høybuktmoen Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kirkenes Høybuktmoen Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kirkenes Høybuktmoen uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kirkenes Høybuktmoen Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kirkenes Høybuktmoen şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kirkenes Høybuktmoen şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kirkenes Høybuktmoen yakınındaki havaalanları

 Kirkenes Høybuktmoen şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kirkenes Høybuktmoen Havaalanı

Adres:
Avinor,
Kirkenes Airport,
9912 Hesseng,
NORWAY

Telefon:+47 (0)67 035300
Faks:+47 (0)67 035360

Web Sitesi:

Sahibi:
Avinor AS

 Konum Bilgileri

Boylam:29° 53' 35'' E
Enlem:69° 43' 22'' N
IATA kodu:KKN
ICAO kodu:ENKR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.