Harita

 Osaka Kansai Uluslararası Havaalanı

Osaka Kansai Uluslararası Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Osaka Kansai Uluslararası Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Osaka Kansai Uluslararası Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Osaka Kansai Uluslararası Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Osaka Kansai Uluslararası Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Osaka Kansai Uluslararası havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Osaka Kansai Uluslararası havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Osaka Kansai Uluslararası Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Osaka Kansai Uluslararası Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Osaka Kansai Uluslararası Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Osaka Kansai Uluslararası uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Osaka Kansai Uluslararası Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Osaka şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Osaka şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Osaka Kansai Uluslararası yakınındaki havaalanları

 Osaka Kansai Uluslararası şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Osaka Kansai Uluslararası Havaalanı

Adres:
Building 1-banchi,
Senshu-Kuko Kita,
Izumisano-Shi,
Osaka 549-8501,
JAPAN

Telefon:+81 (0)724 552500, 2139
Faks:+81 (0)724 552045

Web Sitesi:

Sahibi:
Kansai International Airport Co., Ltd.

 Konum Bilgileri

Boylam:135° 14' 48'' E
Enlem:34° 25' 26'' N
IATA kodu:KIX
ICAO kodu:RJBB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.