Harita

 Kişinev Havaalanı

Kişinev Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kişinev Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kişinev Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kişinev Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kişinev Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kişinev havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kişinev havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kişinev Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kişinev Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kişinev Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kişinev uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kişinev Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kişinev şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kişinev şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kişinev yakınındaki havaalanları

 Kişinev şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kişinev Havaalanı

Adres:
Bul Dacia 80/3,
Chisinau,
MD 2026,
REPUBLIC OF MOLDOVA

Telefon:+373 (0)2 526742

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:28° 55' 59'' E
Enlem:46° 55' 0'' N
IATA kodu:KIV
ICAO kodu:LUKK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.