Harita

 Kithira Havaalanı

Kithira Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kithira Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kithira Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kithira Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kithira Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kithira havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kithira havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kithira Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kithira Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kithira Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kithira uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kithira Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kithira şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kithira şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kithira yakınındaki havaalanları

 Kithira şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kithira Havaalanı

Adres:
80200 Kithira,
GREECE

Telefon:+30 (0)27360 33297
Faks:+30 (0)27360 38039

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:23° 1' 30'' E
Enlem:36° 17' 30'' N
IATA kodu:KIT
ICAO kodu:LGKC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.