Harita

 Kerry Havaalanı

Kerry Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kerry Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kerry Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kerry Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kerry Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kerry havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kerry havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kerry Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kerry Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kerry Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kerry uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kerry Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kerry şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kerry şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kerry yakınındaki havaalanları

 Kerry şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kerry Havaalanı

Adres:
Farranfore,
Killarney,
Co Kerry,
REPUBLIC OF IRELAND

Telefon:+353 (0)66 9764644
Faks:+353 (0)66 9764134

Web Sitesi:

Sahibi:
KERRY AIRPORT plc

 Konum Bilgileri

Boylam:9° 31' 25'' W
Enlem:52° 10' 51'' N
IATA kodu:KIR
ICAO kodu:EIKY

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.