Harita

 Kingston Norman Manley Havaalanı

Kingston Norman Manley Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kingston Norman Manley Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kingston Norman Manley Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kingston Norman Manley Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kingston Norman Manley Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kingston Norman Manley havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kingston Norman Manley havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kingston Norman Manley Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kingston Norman Manley Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kingston Norman Manley Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kingston Norman Manley uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kingston Norman Manley Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kingston şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kingston şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kingston Norman Manley yakınındaki havaalanları

 Kingston Norman Manley şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kingston Norman Manley Havaalanı

Adres:
Po Box 567,
Kingston 5,
Palisadose,
West Indies,
JAMAICA

Telefon:+1 (0)876 9261622
Faks:+1 (0)876 9260356

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:76° 47' 15'' W
Enlem:17° 56' 8'' N
IATA kodu:KIN
ICAO kodu:MKJP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.