Harita

 Niigata Havaalanı

Niigata Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Niigata Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Niigata Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Niigata Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Niigata Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Niigata havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Niigata havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Niigata Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Niigata Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Niigata Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Niigata uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Niigata Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Niigata şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Niigata şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Niigata yakınındaki havaalanları

 Niigata şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Niigata Havaalanı

Adres:
Niigata Government Airport Division,
Niigata,
JAPAN

Telefon:+81 (0)25 223

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:139° 7' 21'' E
Enlem:37° 57' 11'' N
IATA kodu:KIJ
ICAO kodu:RJSN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.