Harita

 Kristianstad Havaalanı

Kristianstad Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kristianstad Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kristianstad Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kristianstad Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kristianstad Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kristianstad havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kristianstad havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kristianstad Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kristianstad Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kristianstad Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kristianstad uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kristianstad Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kristianstad şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kristianstad şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kristianstad yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kristianstad Havaalanı

Adres:
297 92 Everöd,
SWEDEN

Telefon:044-23 88 00/50
Faks:044-23 88 71

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:14° 5' 20'' E
Enlem:55° 55' 9'' N
IATA kodu:KID
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.