Harita

 Khabarovsk Novy Havaalanı

Khabarovsk Novy Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Khabarovsk Novy Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Khabarovsk Novy Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Khabarovsk Novy Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Khabarovsk Novy Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Khabarovsk Novy havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Khabarovsk Novy havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Khabarovsk Novy Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Khabarovsk Novy Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Khabarovsk Novy Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Khabarovsk Novy uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Khabarovsk Novy Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Khabarovsk Novy şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Khabarovsk Novy şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Khabarovsk Novy yakınındaki havaalanları

 Khabarovsk Novy şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Khabarovsk Novy Havaalanı

Adres:
Matveevskoe 28 Б,
Khabarovsk,
680031 RUSSIA

Telefon:(4212) 26-35-30

Web Sitesi:

Sahibi:
ОАО "Хабаровский аэропорт"

 Konum Bilgileri

Boylam:135° 10' 59'' E
Enlem:48° 31' 0'' N
IATA kodu:KHV
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.