Harita

 Khasab Havaalanı

Khasab Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Khasab Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Khasab Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Khasab Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Khasab Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Khasab havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Khasab havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Khasab Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Khasab Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Khasab Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Khasab uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Khasab Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Khasab şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Khasab şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Khasab yakınındaki havaalanları

 Khasab şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:56° 13' 59'' E
Enlem:26° 10' 59'' N
IATA kodu:KHS
ICAO kodu:OOKB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.