Harita

 Karaçi Havaalanı

Karaçi Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Karaçi Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Karaçi Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Karaçi Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Karaçi Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Karaçi havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Karaçi havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Karaçi Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Karaçi Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Karaçi Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Karaçi uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Karaçi Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Karaçi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Karaçi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Karaçi yakınındaki havaalanları

 Karaçi şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Karaçi Havaalanı

Adres:
Karachi 75200,
PAKISTAN

Telefon:+92 (0)21 45791638

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:67° 9' 24'' E
Enlem:24° 54' 20'' N
IATA kodu:KHI
ICAO kodu:OPKC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.