Harita

 Kaohsiung Havaalanı

Kaohsiung Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kaohsiung Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kaohsiung Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kaohsiung Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kaohsiung Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kaohsiung havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kaohsiung havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kaohsiung Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kaohsiung Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kaohsiung Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kaohsiung uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kaohsiung Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kaohsiung şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kaohsiung şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kaohsiung yakınındaki havaalanları

 Kaohsiung şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kaohsiung Havaalanı

Adres:
#2 Chun Shan,
4th Road,
Kaohsiung 812,
TAIWAN ROC

Telefon:+886 (0)7 8057558

 Konum Bilgileri

Boylam:120° 20' 43'' E
Enlem:22° 34' 21'' N
IATA kodu:KHH
ICAO kodu:RCKH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.