Harita

 Kashi Havaalanı

Kashi Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kashi Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kashi Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kashi Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kashi Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kashi havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kashi havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kashi Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kashi Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kashi Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kashi uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kashi Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kashi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kashi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kashi yakınındaki havaalanları

 Kashi şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kashi Havaalanı

Adres:
Kashgar,
Xinjiang,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Telefon:+86 (0)998 2823204

 Konum Bilgileri

Boylam:76° 1' 12'' E
Enlem:39° 32' 34'' N
IATA kodu:KHG
ICAO kodu:ZWSH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.