Harita

 İstanköy Havaalanı

İstanköy Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da İstanköy Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, İstanköy Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, İstanköy Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da İstanköy Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. İstanköy havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin İstanköy havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak İstanköy Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size İstanköy Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner İstanköy Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz İstanköy uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer İstanköy Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size İstanköy şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak İstanköy şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

İstanköy yakınındaki havaalanları

 İstanköy şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

İstanköy Havaalanı

Adres:
853 02 Kos,
GREECE

Telefon:+30 (0)2242 056000
Faks:+30 (0)22420 51833

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:27° 5' 43'' E
Enlem:36° 47' 35'' N
IATA kodu:KGS
ICAO kodu:LGKO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.