Harita

 Kigali Havaalanı

Kigali Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kigali Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kigali Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kigali Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kigali Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kigali havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kigali havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kigali Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kigali Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kigali Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kigali uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kigali Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kigali şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kigali şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kigali yakınındaki havaalanları

 Kigali şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kigali Havaalanı

Adres:
Regie des Aeroports du Rwanda,
PO Box 1122,
Kigali,
RWANDA

Telefon:+250 (0)85791
Faks:+250 (0)82609

 Konum Bilgileri

Boylam:30° 8' 24'' E
Enlem:1° 58' 4'' S
IATA kodu:KGL
ICAO kodu:HRYR

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.