Harita

 Kaliningrad Havaalanı

Kaliningrad Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kaliningrad Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kaliningrad Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kaliningrad Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kaliningrad Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kaliningrad havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kaliningrad havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kaliningrad Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kaliningrad Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kaliningrad Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kaliningrad uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kaliningrad Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kaliningrad şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kaliningrad şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kaliningrad yakınındaki havaalanları

 Kaliningrad şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kaliningrad Havaalanı

Adres:
Airport,
Russia 238315 Khrabrovo,
Gurievsky District,
Kaliningrad Region,
RUSSIA

Telefon:(4012) 716-515

Web Sitesi:

Sahibi:
ЗАО «Международный аэропорт «Калининград»

 Konum Bilgileri

Boylam:20° 35' 33'' E
Enlem:54° 53' 24'' N
IATA kodu:KGD
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.