Harita

 Kastamonu Havaalanı

Kastamonu Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kastamonu Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kastamonu Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kastamonu Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kastamonu Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kastamonu havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kastamonu havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kastamonu Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kastamonu Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kastamonu Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kastamonu uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kastamonu Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kastamonu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kastamonu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kastamonu yakınındaki havaalanları

 Kastamonu şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:33° 47' 27'' E
Enlem:41° 18' 20'' N
IATA kodu:KFS
ICAO kodu:LTAL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.