Harita

 Kelsey Havaalanı

Kelsey Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kelsey Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kelsey Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kelsey Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kelsey Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kelsey havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kelsey havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kelsey Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kelsey Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kelsey Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kelsey uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kelsey Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kelsey şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kelsey şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kelsey yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:96° 30' 0'' W
Enlem:56° 1' 0'' N
IATA kodu:KES
ICAO kodu:CZEE

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.