Harita

 Kemi/Tornio Havaalanı

Kemi/Tornio Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kemi/Tornio Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kemi/Tornio Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kemi/Tornio Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kemi/Tornio Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kemi/Tornio havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kemi/Tornio havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kemi/Tornio Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kemi/Tornio Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kemi/Tornio Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kemi/Tornio uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kemi/Tornio Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kemi/Tornio şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kemi/Tornio şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kemi/Tornio yakınındaki havaalanları

 Kemi/Tornio şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kemi/Tornio Havaalanı

Adres:
75 Lentokentäntie,
FIN-94500 Lautiosaari,
FINLAND

Telefon:+358 (0)16 2118701
Faks:+358 (0)16 2118799

Web Sitesi:

Sahibi:
Finavia

 Konum Bilgileri

Boylam:24° 35' 8'' E
Enlem:65° 46' 48'' N
IATA kodu:KEM
ICAO kodu:EFKE

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.