Harita

 Kemerovo Havaalanı

Kemerovo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kemerovo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kemerovo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kemerovo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kemerovo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kemerovo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kemerovo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kemerovo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kemerovo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kemerovo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kemerovo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kemerovo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kemerovo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kemerovo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kemerovo yakınındaki havaalanları

 Kemerovo şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kemerovo Havaalanı

Adres:
Airport Kemerovo,
Kemerovskaya oblast,
650070 RUSSIA

Telefon:(384-2) 390-090
Faks:(384-2) 390-292

Web Sitesi:

Sahibi:
ООО «Международный Аэропорт Кемерово»

 Konum Bilgileri

Boylam:86° 6' 25'' E
Enlem:55° 16' 12'' N
IATA kodu:KEJ
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.