Harita

 Reykjavik Keflavik Havaalanı

Reykjavik Keflavik Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Reykjavik Keflavik Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Reykjavik Keflavik Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Reykjavik Keflavik Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Reykjavik Keflavik Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Reykjavik Keflavik havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Reykjavik Keflavik havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Reykjavik Keflavik Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Reykjavik Keflavik Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Reykjavik Keflavik Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Reykjavik Keflavik uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Reykjavik Keflavik Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Reykavik şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Reykavik şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Reykjavik Keflavik yakınındaki havaalanları

 Reykjavik Keflavik şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Reykjavik Keflavik Havaalanı

Adres:
Civil Aviation Administration,
Leifur Eiriksson Air Terminal,
235 Keflavik Airport,
ICELAND

Telefon:+354 (0)425 6000

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:22° 36' 21'' W
Enlem:63° 59' 6'' N
IATA kodu:KEF
ICAO kodu:BIKF

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.