Harita

 Kahramanmaraş Havaalanı

Kahramanmaraş Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kahramanmaraş Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kahramanmaraş Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kahramanmaraş Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kahramanmaraş Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kahramanmaraş havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kahramanmaraş havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kahramanmaraş Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kahramanmaraş Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kahramanmaraş Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kahramanmaraş uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kahramanmaraş Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kahramanmaraş şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kahramanmaraş şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kahramanmaraş yakınındaki havaalanları

 Kahramanmaraş şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kahramanmaraş Havaalanı

Adres:
Kahramanmaraş,
TURKEY

Telefon:+90 (0)344 2365350
Faks:+90 (0)344 2361896

Web Sitesi:

Sahibi:
DHMİ (State Airports Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:36° 57' 2'' E
Enlem:37° 32' 3'' N
IATA kodu:KCM
ICAO kodu:LTCN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.