Harita

 Kuching Havaalanı

Kuching Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Kuching Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Kuching Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Kuching Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Kuching Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Kuching havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Kuching havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Kuching Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Kuching Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Kuching Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Kuching uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Kuching Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Kuching şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Kuching şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Kuching yakınındaki havaalanları

 Kuching şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Kuching Havaalanı

Adres:
Pengurus Lapangan Terbang,
Lapangan Terbang Antarabangsa Kuching,
Peti Surat 1070,
93722 Kuching,
MALAYSIA

Telefon:+60 (0)82 454242

 Konum Bilgileri

Boylam:110° 20' 26'' E
Enlem:1° 29' 3'' N
IATA kodu:KCH
ICAO kodu:WBGG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.