Harita

 Krabi Havaalanı

Krabi Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Krabi Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Krabi Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Krabi Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Krabi Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Krabi havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Krabi havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Krabi Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Krabi Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Krabi Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Krabi uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Krabi Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Krabi şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Krabi şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Krabi yakınındaki havaalanları

 Krabi şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:98° 59' 6'' E
Enlem:8° 5' 59'' N
IATA kodu:KBV
ICAO kodu:VTSG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.